Стерилізація: все, що вам слід знати

Стерилізація: все, що вам слід знати

У вас в родині нещодавно з’явилося своє пухнасте диво? Вітаємо! Це хвилюючий, але неймовірний момент.

Якщо ви взяли дорослу тваринку у волонтерів, ймовірно, вона вже позбавлена можливості принести вам непередбачуване потомство. Але якщо ваш новий член родини ще маленький, або ж ви взяли дорослу тварину з вулиці, вам доведеться скоро замислитися над цим питанням. 

Ми в одній статті зібрали всю основну інформацію про те, коли, як і навіщо слід проводити операцію, а також спробували відповісти на основні побоювання собачко- і котобатьків і розвіяти популярні міфи.


Як поїхати на дачу з твариною?

Як поїхати на дачу з твариною?

Ви довго відкладали поїздку свого улюбленця на дачу, але час настав. Годі діставати сусідів дзвінками через кожну годину, щоб дізнатися, чи все добре у вашої кицьки? Погодована, поглажена і наповнювач у лотку свіженький? І родичів треба залишити у спокої, і не з’ясовувати, чи добре песик поводився під час ранкового вигулювання? Бо, буває, отак серед цього недоліта раптом думаєш “хоч на дачу поїду, овочі-гриль зроблю і картоплі накопаю”, але на кого лишити свого солоденького пиріжечка?

Тварини подовжують життя

Тварини подовжують життя

Історію про те, як кицька відчуває джерело болю господаря і лікує його своїм біополем, ми чули змалечку. Моя бабуся так лікувала коліна, а мама – періодичні болі. Проте якщо ви не вірите у такі «магічні» здібності пухнастих, давайте поговоримо про реальні докази того, що тварини подовжують і покращують життя своїх власників. Але обережно, ця інформація може змусити вас населити свою домівку чотирилапими заради вічної молодості та здоров'я!

Кому довірити пухнастика, коли ти у відпустці?

Кому довірити пухнастика, коли ти у відпустці?

Всі ми вже в тому віці, коли нас можуть відправити у відрядження, або ж просто підійшов час відпустки. Останній варіант подія радісна. Але у багатьох воно затьмарюється єдиною думкою – з ким залишити свого котика, чи песика, чи іншу тваринку? Мало хто зможе відпочивати зі спокійною душею, знаючи, що улюблена жива істота в цей час перебуває в поганих умовах і сумує за вами. Отже, що робити? Не їхати – не варіант, відпочинок вам потрібен. Як зробити так, щоб добре було всім?

Спека: як вберегти котиків та собачок?

Спека: як вберегти котиків та собачок?

Загалом тваринам легше витримувати спеку, ніж людям, Однак коли стає дуже спекотно, як от нещодавно і як буде знов скоро, це може сильно зашкодити як котикам, так і собачкам, особливо довгошерстим.

Тож щоб допомогти нашим друзям легше перенести спеку, ветеринари дають нескладні поради.

«Не їж мене!» – які кімнатні рослини небезпечні для котиків.

«Не їж мене!» – які кімнатні рослини небезпечні для котиків.

Знайомтеся, це – Фло. Так-так, майже як флора. Її знайшли мікрокошенятком, і ми ще не встигли дізнатися, чи цікавиться вона рослинками. Але хочемо попередити масю та її майбутніх господарів, які горщики можна куськати, а які – зась!

Готуємося до подорожі з твариною

Готуємося до подорожі з твариною

Лишити свого чотирилапого друга під час відпочинку з кимось іншим – все одно, що лишити дитину напризволяще. Бажання подзвонити/ написати з приводу того, скільки поїв/ поспав/ погуляв не покидає щосекунди, іноді просто хочеться трохи позавивати на місяць (бо ж сумуєш). Та і що як «нянька» все робить не так? Що, як не справляється?!

Міссія можлива! Як подружити котів

Міссія можлива! Як подружити котів

Навіть коли ти найнезалежніша та найсамостійніша киця, твоїм рабам може взбрендити притарабанити до дому ще одну кішку чи кота. Хто їх про це просив – невідомо. Казала ж їм багато разів «Мені бути одненькою ок!». Але ні. Хочуть ще когось врятувати з вулиці, а ще ж переймаються, що їхня кицюнічка сумує, коли нікого нема вдома. Невгамовні якісь.

«Людино, я прийшов з миром»: готуємося до появи котика вдома

«Людино, я прийшов з миром»: готуємося до появи котика вдома

Окей, ви прийняли важливе рішення – взяти у родину котика! 

Якщо це рішення не спонтанне і ви незаплановано притягнули у квартиру мокру кульку по дорозі з роботи – є час підготуватися до появи нового члена родини. Ну, або вірніше сказати – до появи іншопланетянина. Адже, не зважаючи на те, що киці дуже інтелектуальні й розуміють нас (якщо захочуть), їхня «висадка» у вашому помешканні багато в чому буде нагадувати прибуття іншопланетної форми життя.

“Перша Приватна Їжарня”: любить ежей, спасать ежей!

“Перша Приватна Їжарня”: любить ежей, спасать ежей!

Кирилл Талер – человек, на страницу которого вы должны немедленно подписаться. Ведь где ещё вы увидите хвостик ежа и прочитаете десятки ежиных историй. А если вам повстречается на улице ежик, которому необходима помощь (истощённый, очень худой, с ранами), – именно Кирилл проконсультирует вас и даст советы, как не навредить зверужке.

Спойлер! Молоко ёжикам нельзя (живите теперь с этим)

Готовы узнать больше про этих классных мелкашей?

Спрашиваем у предводителя ППЇ.


"Домашній вініл": любить музыку и помогать животным

"Домашній вініл": любить музыку и помогать животным

Музыка – это универсальный язык, который объединяет людей. И как же круто, что в современном мире существует столько способов послушать любимых исполнителей.

Мы пообщались с Домашній Вініл, которые рассказали нам о тонкостях теплого лампового звука. А чем они ещё круты? Тем, что поддерживают идею помощи бездомным животным. И доказывают это на деле!

В общем читайте и сами все поймете – уютно болтала с нами Александра Трифонова, сооснователь магазина.

«Не трожь птичку!», или что делать, если нашли дикое животное

«Не трожь птичку!», или что делать, если нашли дикое животное

Весна – время малышей. Природа просыпается, птенцы вылупляются, ежата рождаются, зайчата встречаются. И что делать, если во время обычной прогулки вам как раз и повстречался маленький дикий зверёныш? Вместе с Еленой Бузинской , со-основательницей Приют для птиц и мелких животных "Лунная Долина" , выясняем, кого и как спасать, а мимо кого – проходить и не трогать.

Про клєща Валєру і хороброго Лаврушку

Про клєща Валєру і хороброго Лаврушку

«Пацани, ну я пішов!» – клєщ Валєра поправив хоботок, гордо підняв очі до сірого березневого неба та став дертися вище по ще торішній травинці. «Щось рано прокинулися, – думав про себе Валєра – якось зябко». Обернувся на пацанів – заспані, худющі, голодні. «Ото тіки дайте якусь апетитну кицю чи собаньку – влаштуємо пір на вєсь мір!». І тіки Валєра замріявся, як побачив неподалік песика.

Про Люсі та сітки на вікнах

Про Люсі та сітки на вікнах

Молоденька Люсі мала велику таємницю.

Коли ніхто не бачив, вона любила вибиратися на підвіконня, розглядати пташок, спостерігати за цяточками людей десь знизу. А коли якийсь зухвалий горобчик підлітав близько до вікна і починав дражнитися, Люсі замахувалися лапкою, але скло не дозволяло добратися до пташки. Горобчик сміявся, показував киці язика та летів собі геть.

«Бешенства бояться – на улицу не ходить?»

«Бешенства бояться – на улицу не ходить?»

Ходить!

Но помнить о безопасности животных и людей.

По всей Украине и в Киеве, в частности, время от времени возникают случаи бешенства среди уличных и непривитых домашних животных. 

Почему это опасно?

Корм vs Натуралка: чим годувати улюбленця?

Корм vs Натуралка: чим годувати улюбленця?

Здається, що може бути більш природнім, аніж кинути собаці кістку, а котику – рибку.

І корм той – одна ж хімія, га? Нащо чотирилапика травити!

Ну, то ми поспілкувалися з ветеринарами й вирішили дізнатися, у битві “корм проти натурального харчування” – на кого ж робити ставку?

Лікарі, до яких ми зверталися за консультаціями, годують своїх собак та котів виключно кормами Суперпреміум класу. Та чого гріха таїть – вся команда Adopt Dont Stop “пічкає” своїх улюбленців цими промисловими кормами.

Розбираймося разом, чи ми праві?

«Животное само меня выбрало!», или на ком лежит ответственность

«Животное само меня выбрало!», или на ком лежит ответственность

«Он сам меня выбрал!» – эту фразу можно часто услышать от хозяев животного.

Действительно, когда вокруг столько собак и кошек, которые ждут своего человека, очень тяжело выбрать себе любимца лишь опираясь на какие-то конкретные характеристики. Должно, как говорится, торкнуть.
Да, мы можем знать, что хотим чёрного кота, бородатую собаку и чтоб все эти товарищи любили почухоны. Только под это описание подойдёт пару тысяч животных. И тогда происходит какая-то обыкновенная магия – животное выбирает нас само.