Хот-доги Dogs Like Ducks, або жодна тваринка не постраждала

Дивуєтеся веганським хот-догам? Тоді тримайтеся міцніше – перед вами неймовірно смачні веганські хот-доги! А роблять їх в Україні класні Борис та Андріана. І діляться з нами, чому майбутнє за сосискою, задля якої нікого не вбили.

Веганський хот-дог – що може бути дивнішим і прекраснішим! Як виникла така незвичайна думка?

– А: Дуже давно мріяли робити щось своє, без сумніву це мало бути щось веганське/вегетаріанське. Після відвідин чергового Веган Бума зрозуміли, що бургери і фалафель роблять всі, а от хот-догів не вистачало. Тепер, до речі, їх теж роблять усі.

– Б: Я в дитинстві любив класичні хот-доги: булка-сосиска-кетчуп-гірчиця, які продавались за 2,50 грн біля кожної станції метро. Коли ми вирішили робити щось своє, то ідея з хот-догом прийшла сама по собі і здавалась дуже логічною. Тим більше на той час їх ніхто в Україні не робив. Ми були першими хто зробив веган-хот-доги!

Боря, раніше ти працював у рекламному агентстві. В який момент щось пішло не так і ти скотився до фастфуду? :) Андріана, а чим ти займалася, поки не зрозуміла, що хот-доги – то твоє все?

– А: Ходила на нудну офісну роботу в аудиторську фірму і тихо її ненавиділа (не фірму, роботу)

– Б: Точно! Я 5 років працював в креативних агентствах. І я не скотився, я еволюціонував до фаст-фуду :) Стосовно питання, коли щось пішло не так – я завжди хотів мати власну справу. Мріяв про власний бар чи про власні веганські бургери. Розумів, що маю сили і достатньо знань щоб почати щось своє, але постійно це лишалось лише мрією. В якийсь момент зрозумів, що тягнути далі вже не можна, і ми з Андріаною почали щось думати. А потім, хоп-хей-лала-лей, все закрутилось і у нас вже свій заклад, 1400 підписників у Facebook і армія фанатів у декількох містах
України і не тільки. Сам не розумію як все сталось :) До речі, ми дуже популярні в Польші :)

Спочатку у вас була невеличка точка продажу, тепер – вже власний заклад. Плануєте розширення? Можливо, на інші міста України?

– А: Ну не те щоб плануємо, поки просто дуже хочемо. Зараз от на гастролі в Київ збираємось, щоб потішити трохи наших київських шанувальників.

– Б: Даєш хот-доги Dogs Like Ducks у кожний обласний центр!

Зараз заклад працює у моно-форматі, чи думаєте вводити якісь нові опції у меню?

– А: Заклад однозначно залишиться моно-форматним. В цьому, в принципі, і наша фішка (соррі, але піци, кальяну, суші і караоке не буде). А нові опції постійно вводимо. З'являються нові хот-доги, напої, десерти.

– Б: Тільки хот-доги! Тільки хардкор!

Всі хот-доги за авторськими рецептами?

– А: Так, з першими чотирма хот-догами нам допомагав Сергій Бойко. Далі придумуємо самі. Перший веганський хот-дог (не наш), спробували восени в Берліні. Не сподобалось :)

– Б: Основний генератор ідей для майбутніх хот-догів - Андріана. А я тестер - тобто все куштую і кажу свою думку. Проте деякі хот-доги придумав і я. А ще взимку ми були у Вроцлаві, і там також їли веган хот-дог - мені це нагадало салат в булці, хоча було смачно. А в мого брата хот-дог взагалі розвалився і став бургером.

За яким принципом обираєте породи собак, імена яких отримають хот-доги?

– А: Головний принцип - няшна собака і більш-менш відома порода (Джека Рассела часто з актором плутають, виявилось, що не дуже відома порода)

– Б: Cпочатку ми хотіли прив’язувати інгредієнти хот-дога з країною походження поради собаки. Як ось, наприклад, хот-дог з китайським соусом та морською капустою ми назвали Чау-чау. Але потім зрозуміли, що багато порід важко вимовляються і зовсім не запам'ятовується, що для нас великий мінус. Тому вирішили називати відомими породами. До речі, назву для нашого найновішого хот-дога Коргі обрали наші підписники у Facebook та Instagram.

Є у вас список найулюбленіших порід?

– А: Їх дуже багато, але, точно не всі стануть хот-догами. Бо більшіть з них не
популярні породи.

– Б: Є! Але не скажу – бо нам ще треба конкурси для назв нових хот-догів проводити!

Коли з'явиться хот-дог «Двортер'єр» чи «Безпорідний»?

– А: Буває, що просять просто булку, сосіску і мазік з кетчупом. Тоді так і називаємо - Двортер’єр ;) Правда класичних кетчупа і майонезу у нас немає, то поливаємо одним з наших авторських соусів.

– Б: Це хот-дог з мого дитинства :)

Що люди кажуть, як їм сейтанова сосиска жується? Нема нарікань?

– А: 90% людей, які куштують сейтанову сосиску вперше, кажуть, що не відрізнили б ніколи, якби не знали, що вона без м'яса. Найтрушніші зожники просять хот-дог без сосиски, бо надто вже вона їм м'ясо нагадує.

– Б: Зазвичай кажуть, що це найкраща сосиска в їхньому житті!

Розкажіть про вашу допомогу притулку «Угольок».

– А: Насправді це не наша допомога, а нашого клієнта, і тепер уже друга – скульптора Петра Петровського. Він вирішив віддати свої скульптури на благодійність, а ми просто допомогли йому в цьому. Надіслали вже 1500 грн і акція продовжуватиметься до кінця квітня. Кожен бажаючий може допомогти. Треба просто вибрати скульптуру, залишити за неї гроші (будь- яку суму) і ми їх перерахуємо в притулок.

У вас самих є жива собака не у булці?

– А: Собаки, на жаль, немає. Зате є кішка, яку ми три роки тому знайшли в нашому подвір'ї у Києві. Полікували її, стерелізували і відправили жити до мами, у Львівську область. Тепер живемо всі разом і, здається, вона найщасливіша киця у світі :)

– Б: Я завжди мріяв про собаку і обов’язково колись матиму її!

Про що ви можете сказати «мені не пофіг»?

– А: Насправді багато про що. Мені не пофіг на тварин, яких люди бездумно купують, плодять і викидають на вулицю. Мені не пофіг на тварин, які сидять все життя в клітках і піддаються стражданням заради людських розваг чи бажань поїсти яєчок/м'яска. Мені не пофіг на планету, яку ми так активно знищуємо. Не пофіг на те, що ми залишимо тут після себе.

– Б: Окрім того всього, що сказала Андріана, мені не пофіг на людей і на їхню поведінку. Я часто сварюсь з якимись незнайомими людьми на вулиці через що завгодно – через недопалок, кинутий під ноги, через розпиття алкоголю на дитячих майданчиках, через те, що порушують правила дорожнього руху і тд. Взагалі не переношу хамство, а воно, знаєте, проявляється в будь-якій сфері. Ті самі люди, які не вмикають знак повороту в авто, вони ж хамлять в чергах/магазинах, кидають собі під ноги лушпиння з насіння і загажують ліфти.